Přebor okresu Mělník v plavání - sprinty 2015

Přebor okresu Mělník v plavání - sprinty 2015

 01 -- 50 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BOHÁČEK  Lukáš 1993  POKr  00:25,9  482
 2.  ŠTURZA  Zbyněk 1994  POKr  00:26,0  476
 3.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:27,7  394
 4.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:28,0  382
 4.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:28,0  382
 6.  JINDRA  Daniel 1978  NePK  00:28,1  377
 7.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  00:28,7  354
 8.  ŠAROCH  Michal 1993  POKr  00:29,0  343
 9.  URBAN  Ota 1974  NePK  00:29,6  323
 10.  FRANEK  Ondřej 1991  NePK  00:30,0  310
 10.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:30,0  310
 12.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:30,3  301
 13.  ZELENKA  Vincent 2004  POKr  00:30,6  292
 14.  VÁŇA  Tomáš 2000  NePK  00:30,7  290
 15.  ŘEHOUNEK  Ondřej 1993  POKr  00:31,1  279
 16.  SOBOTKA  Tomáš 2001  NePK  00:31,6  266
 17.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:31,9  258
 18.  HLAVÁČ  Jiří 2003  POKr  00:32,9  235
 19.  VOJNA  Michal 1975  nereg.  00:33,4  225
 20.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:33,5  223
 21.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:34,1  211
 22.  SLEZÁČEK  Jan 2001  PLAF  00:34,8  199
 23.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:36,7  170
 24.  ŠIMŮNEK  Filip 2003  NePK  00:36,8  168
 25.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:36,9  167
 26.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  00:38,5  147
 27.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  nereg  00:41,0  122
 28.  BYSTRYANYK  Tomáš 2005  nereg  00:43,5  102
 29.  KUBEC  Jan 2006  nereg  00:45,6  89
 30.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:47,9  77
 31.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  00:49,9  68
 32.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:50,6  65
 33.  BOHÁČ  Denis 2006  nereg  00:52,2  59
 34.  KUŽELA  Tomáš 2005  NePK  00:53,5  55
 35.  ZEMAN  Oliver 2006  NePK  00:53,7  54
 36.  KONVALINA  Jakub 2006  NePK  01:01,6  36
 37.  VAL´KO  Jakub 2008  NePK  01:10,4  24

 

 02 -- 50 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:30,1  461
 2.  BERNÁTHOVÁ  Alžběta 2001  POKr  00:30,6  439
 3.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:31,0  422
 4.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  nereg  00:32,2  376
 5.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:32,5  366
 5.  ŠKANTOVÁ  Kateřina 1988  NePK  00:32,5  366
 7.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:32,7  359
 8.  FRANKOVÁ  Martina 1993  NePK  00:33,3  340
 9.  HOLÁNKOVÁ  Kristina 1999  PLAF  00:33,6  331
 10.  PÍCHOVÁ  Gabriela 1971  NePK  00:33,9  323
 11.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:34,1  317
 12.  BEDRNÍKOVÁ  Karolína 2003  SKS  00:34,4  309
 12.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:34,4  309
 14.  HOŠKOVÁ  Kateřina 2002  PLAF  00:35,1  291
 15.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:35,4  283
 16.  BLECHOVÁ  Lucie 2003  nereg  00:36,2  265
 17.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:36,5  259
 18.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  00:38,0  229
 18.  ZDEŇKOVÁ  Klára 2001  PLAF  00:38,0  229
 18.  KOTÁLOVÁ  Justýna 2005  POKr  00:38,0  229
 21.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  00:38,1  227
 22.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  00:38,3  224
 23.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:38,5  220
 24.  HERDOVÁ  Anežka 2005  PLAF  00:40,5  189
 25.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:40,8  185
 26.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  00:41,8  172
 27.  ŠKRÁBALOVÁ  Eliška 2004  POKr  00:42,8  161
 28.  STEIGLOVÁ  Markéta 2002  NePK  00:43,2  156
 28.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:43,2  156
 30.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:43,3  155
 31.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  nereg  00:44,4  144
 32.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  00:46,0  129
 33.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  00:46,5  125
 34.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:46,7  124
 35.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  00:48,5  110
 36.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:49,0  107
 37.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:49,9  101
 38.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  00:50,9  96
 39.  KLOUTVOROVÁ  Julie 2006  nereg.  00:52,1  89
 40.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  00:54,3  79
 41.  STEIGLOVÁ  Karolína 2006  NePK  00:55,2  75
 42.  NĚMEČKOVÁ  Ester 2007  NePK  00:58,0  65

 

 03 -- 50 m motýlek - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:27,7  488
 2.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:30,0  384
 3.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:30,5  366
 4.  ŠAROCH  Michal 1993  POKr  00:31,0  348
 5.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  00:32,2  311
 6.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:33,0  289
 7.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:39,4  170
 8.  ŠIMŮNEK  Filip 2003  NePK  00:49,5  86

 

 04 -- 50 m motýlek - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  00:33,0  404
 2.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:34,4  356
 3.  BERNÁTHOVÁ  Alžběta 2001  POKr  00:35,9  314
 4.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  USK  00:37,3  280
 5.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:38,1  262
 6.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  00:38,3  258
 7.  ŠKANTOVÁ  Kateřina 1988  NePK  00:38,4  256
 8.  ZNAMENÁČKOVÁ  Kristýna 2003  PLAF  00:38,6  252
 9.  HOLÁNKOVÁ  Kristina 1999  PLAF  00:39,1  243
 10.  BLECHOVÁ  Lucie 2003  nereg  00:40,0  227
 11.  HERDOVÁ  Barbora 2002  PLAF  00:43,9  172
 12.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  00:47,4  137

 

 05 -- 100 m polohový závod - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  01:05,8  458
 2.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  01:08,3  410
 3.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  01:09,1  396
 4.  KOUBA  Alois 1999  NePK  01:09,3  392
 5.  KOUBA  Vít 2001  NePK  01:10,5  373
 6.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  01:11,7  354
 7.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  01:15,1  308
 8.  JINDRA  Daniel 1978  NePK  01:15,5  303
 9.  FRANEK  Ondřej 1991  NePK  01:17,0  286
 10.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  01:18,2  273
 11.  ZELENKA  Vincent 2004  POKr  01:19,8  257
 12.  VÁŇA  Tomáš 2000  NePK  01:19,9  256
 13.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  01:20,7  249
 14.  SOBOTKA  Tomáš 2001  NePK  01:21,0  246
 15.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  01:22,9  229
 16.  HLAVÁČ  Jiří 2003  POKr  01:24,1  220
 17.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  01:25,2  211
 18.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  01:31,6  170
 19.  SYSEL  Marek 2005  NePK  01:37,9  139
 20.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  01:40,1  130
 21.  ALEVA  Julius 2005  ELT  01:55,6  85

 

 06 -- 100 m polohový závod - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  POKORNÁ  Pavlína 2000  NePK  01:17,0  416
 2.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  USK  01:18,4  394
 3.  BERNÁTHOVÁ  Alžběta 2001  POKr  01:18,6  391
 4.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  nereg  01:21,4  352
 5.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  01:22,8  334
 6.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  01:25,5  304
 7.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  01:25,6  303
 8.  HOLÁNKOVÁ  Kristina 1999  PLAF  01:26,3  295
 9.  FRANKOVÁ  Martina 1993  NePK  01:26,5  293
 10.  BEDRNÍKOVÁ  Karolína 2003  SKS  01:28,1  278
 11.  MATĚJKOVÁ  Barbora 2000  POKr  01:29,6  264
 12.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  01:30,5  256
 13.  PÍCHOVÁ  Gabriela 1971  NePK  01:30,8  254
 13.  ZNAMENÁČKOVÁ  Kristýna 2003  PLAF  01:30,8  254
 15.  HERDOVÁ  Barbora 2002  PLAF  01:32,2  242
 16.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  01:34,6  224
 17.  ZDEŇKOVÁ  Klára 2001  PLAF  01:35,1  221
 18.  HOŠKOVÁ  Kateřina 2002  PLAF  01:35,3  220
 19.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  01:35,8  216
 19.  BLECHOVÁ  Lucie 2003  nereg  01:35,8  216
 21.  KOTÁLOVÁ  Justýna 2005  POKr  01:36,6  211
 22.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  01:37,4  206
 23.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  01:38,8  197
 24.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  01:39,4  194
 25.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  01:43,9  169
 26.  ŠKRÁBALOVÁ  Eliška 2004  POKr  01:45,6  161
 27.  DOLEŽALOVÁ  Karolína 2004  POKr  01:45,7  161
 28.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  01:47,1  155
 29.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  01:48,2  150
 30.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  01:48,8  148
 31.  HERDOVÁ  Anežka 2005  PLAF  01:50,5  141
 32.  STEIGLOVÁ  Markéta 2002  NePK  01:50,7  140
 33.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  01:51,6  137
 34.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  01:56,1  122
 35.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  01:57,2  118
 36.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  01:59,6  111

 

 07 -- 50 m znak - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  CABADAJ  Jan 1994  NePK  00:32,4  340
 2.  KOŘÍNEK  Martin 1976  POKr  00:32,9  325
 3.  VELÍK  Adam 2000  POKr  00:35,3  263
 4.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  00:37,2  225
 5.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  00:37,5  220
 6.  VÁŇA  Tomáš 2000  NePK  00:38,7  200
 7.  ALEVA  Julius 2005  ELT  00:49,4  96
 8.  BYSTRYANYK  Tomáš 2005  nereg  00:52,3  81
 9.  ZEMAN  Oliver 2006  NePK  00:58,3  59
 10.  RYBKA  Vojtěch 2007  NePK  00:59,1  56
 11.  KONVALINA  Jakub 2006  NePK  01:03,1  46
 12.  BLÁHA  Martin 2010  nereg  01:49,1  9

 

 08 -- 50 m znak - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  KOŘÍNKOVÁ  Viktorie 2002  USK  00:36,3  355
 2.  VÁŇOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:39,7  272
 3.  BEDRNÍKOVÁ  Karolína 2003  SKS  00:40,5  256
 4.  KOTOUČOVÁ  Barbora 2004  NePK  00:41,0  247
 5.  PÍCHOVÁ  Gabriela 1971  NePK  00:44,4  194
 6.  AMAZOUZOVÁ  Ema 2005  POKr  00:44,5  193
 7.  ALEVA  Lenka 2005  ELT  00:48,7  147
 8.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  00:49,0  145
 9.  SOBĚSLAVSKÁ  Barbora 2005  NePK  00:49,5  140
 10.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:49,6  140
 11.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  00:56,9  93
 12.  RICHTRMOCOVÁ  Ema 2005  POKr  00:57,9  88
 13.  NĚMEČKOVÁ  Eliška 2006  NePK  00:59,6  81
 14.  PROCHÁZKOVÁ  Alena 2007  NePK  01:07,7  55
 15.  LIPENSKÁ  Zuzana 2010  nereg  01:26,0  27

 

 09 -- 50 m prsa - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  00:33,5  429
 2.  ŠTURZA  Zbyněk 1994  POKr  00:33,7  421
 3.  BOHÁČEK  Lukáš 1993  POKr  00:34,0  410
 4.  KOUBA  Alois 1999  NePK  00:34,5  392
 5.  KOUBA  Vít 2001  NePK  00:34,8  382
 6.  JINDRA  Daniel 1978  NePK  00:35,8  351
 7.  SCHEJBAL  Karel 2001  POKr  00:37,3  311
 8.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  00:37,4  308
 9.  FRANEK  Ondřej 1991  NePK  00:39,2  268
 10.  ŘEHOUNEK  Ondřej 1993  POKr  00:39,8  256
 11.  ZELENKA  Vincent 2004  POKr  00:39,9  254
 12.  ADÁMEK  Jan 2000  POKr  00:42,8  206
 13.  SLEZÁČEK  Jan 2001  PLAF  00:43,4  197
 14.  SOBOTKA  Tomáš 2001  NePK  00:43,8  192
 15.  HLAVÁČ  Jiří 2003  POKr  00:43,9  191
 16.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  00:46,2  164
 17.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  00:46,9  156
 18.  SYSEL  Marek 2005  NePK  00:48,5  142
 19.  LAFEK  Ondřej 2005  NePK  00:50,6  125
 20.  KOŘÍNEK  Vilém 2005  POKr  00:50,7  124
 21.  ŠIMŮNEK  Filip 2003  NePK  00:52,4  112
 22.  URBAN  Filip 2002  nereg.  00:53,9  103
 22.  SKLENÁŘ  Tomáš 2006  nereg  00:53,9  103
 24.  VESELSKÝ  Vojtěch 2006  NePK  00:59,7  76
 25.  ALEVA  Michal 2006  ELT  01:00,0  75
 26.  KUŽELA  Tomáš 2005  NePK  01:02,0  68
 26.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  01:02,0  68
 28.  RYBKA  Vojtěch 2007  NePK  01:02,3  67
 29.  KUBEC  Jan 2006  nereg  01:07,7  52
 30.  BOHÁČ  Denis 2006  nereg  01:10,6  46
 31.  NOVÁK  Martin 1974  nereg.  01:17,6  35
 32.  VAL´KO  Jakub 2008  NePK  01:21,1  31

 

 10 -- 50 m prsa - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  BLÁHOVÁ  Jana 1978  NePK  00:38,8  409
 2.  MICHNOVÁ  Magdalena 1977  nereg  00:40,5  360
 3.  ŠKANTOVÁ  Kateřina 1988  NePK  00:42,6  309
 3.  LIPENSKÁ  Pavla 1981  NePK  00:42,6  309
 5.  PĚTÍKOVÁ  Barbora 2001  POKr  00:43,1  299
 6.  ČIPEROVÁ  Alžběta 2004  POKr  00:44,8  266
 7.  HERDOVÁ  Barbora 2002  PLAF  00:45,2  259
 8.  NGUYENOVÁ  Natálie 2002  NePK  00:45,8  249
 8.  ZNAMENÁČKOVÁ  Kristýna 2003  PLAF  00:45,8  249
 10.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  00:45,9  247
 11.  ŠPAČKOVÁ  Michaela 2003  POKr  00:46,3  241
 12.  KOTÁLOVÁ  Justýna 2005  POKr  00:46,9  232
 13.  ZDEŇKOVÁ  Klára 2001  PLAF  00:48,0  216
 14.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  00:48,6  209
 15.  HERDOVÁ  Anežka 2005  PLAF  00:50,7  184
 16.  ŠKRÁBALOVÁ  Eliška 2004  POKr  00:55,2  142
 16.  MŇUKOVÁ  Kristýna 2005  nereg  00:55,2  142
 18.  HOLADOVÁ  Lenka 2004  POKr  00:55,5  140
 19.  VOJTĚCHOVÁ  Kateřina 2005  POKr  00:55,6  139
 20.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  00:55,8  138
 21.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  00:59,0  117
 21.  NĚMEČKOVÁ  Ester 2007  NePK  00:59,0  117
 23.  DOLEŽALOVÁ  Tereza 2005  NePK  00:59,4  114
 24.  STEIGLOVÁ  Markéta 2002  NePK  00:59,5  114
 25.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  01:00,7  107
 26.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  01:01,2  105
 27.  NĚMEČKOVÁ  Eliška 2006  NePK  01:05,9  84
 28.  KLOUTVOROVÁ  Julie 2006  nereg.  01:09,0  73
 29.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  01:09,6  71
 30.  STEIGLOVÁ  Karolína 2006  NePK  01:10,8  68
 31.  PROCHÁZKOVÁ  Alena 2007  NePK  01:13,2  61

 

 11 -- 25 m volný způsob -
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LIPENSKÁ  Zuzana 2010  nereg  00:34,9  0
 2.  BLÁHA  Martin 2010  nereg  00:51,4  0
 3.  BLÁHA  Tomáš 2009  nereg  01:05,0  0

 

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 NePK.  11785  NePK 14619
 POKr.  8895  POKr 8163
 PLAF.  3988  nereg 663
 nereg.  2109  PLAF 396
 USK.  1029  nereg. 363
 SKS.  843  ELT 333
 ELT.  393  SKS 0
 nereg..  162  USK 0

 

17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku