Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016

Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016

Název: Neratovický pohár ve sprintérském víceboji
Pořadatel: NERATOVICKÝ PLAVECKÝ KLUB
Místo: Neratovice -- 25m.
Datum 16.1.2016
01 -- 100 m polohový závod - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 01:00,91 577
2. RENC Jakub 1999 MoP 01:01,00 575
3. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 01:02,43 536
4. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 01:03,48 510
5. DVOŘÁK Jan 2000 USK 01:03,61 507
6. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 01:04,21 493
7. HÁJEK Václav 2000 USK 01:04,56 485
8. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 01:04,97 476
9. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 01:05,01 475
10. MIKO Dušan 2000 LoBe 01:05,43 466
11. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 01:05,50 464
12. LHOTKA Michal 2000 AšMB 01:06,48 444
13. KOUBA Alois 1999 NePK 01:06,63 441
14. ZEMAN Filip 1999 LoBe 01:06,67 440
15. KUPKA Vojtěch 2001 USK 01:07,34 427
16. SVOBODA Jan 2000 NePK 01:07,50 424
17. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 01:07,70 421
18. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 01:07,82 418
19. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 01:07,92 417
20. MATULA Michal 2000 VoSP 01:08,92 399
21. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 01:09,87 383
22. PREISS Přemysl 1998 PKLo 01:10,38 374
23. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 01:13,62 327
24. PALATA Jan 2001 LoBe 01:14,55 315
25. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 01:17,42 281
26. HOLUB Martin 2000 USK 01:18,04 275
27. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 01:18,09 274
28. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 01:18,84 267

 

 

 

 

02 -- 100 m polohový závod - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 01:04,72 700
2. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 01:15,20 446
3. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 01:16,55 423
4. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 01:16,81 419
5. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 01:17,50 408
6. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 01:20,23 368
7. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 01:20,28 367
7. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 01:20,28 367
9. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 01:23,59 325
10. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 01:30,50 256
11. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 01:31,61 247

 

 

03 -- 50 m volný způsob - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 00:25,63 497
2. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:25,75 490
3. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 00:26,15 468
3. ŘEHÁK Jakub 1990 LoNy 00:26,15 468
5. RENC Jakub 1999 MoP 00:26,19 466
6. MÍGL Richard 1999 SPKLi 00:26,32 459
7. JANOVSKÝ Jiří 1988 AšMB 00:26,33 459
8. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 00:26,37 457
9. MIKO Dušan 2000 LoBe 00:26,48 451
10. FRAJT Lukáš 1997 SPKLi 00:26,49 450
11. DVOŘÁK Jan 2000 USK 00:26,57 446
12. BUCHA Jan 1987 AšMB 00:26,66 442
13. HOFEREK Jan 1976 AšMB 00:26,68 441
14. HÁJEK Václav 2000 USK 00:26,69 440
15. ŠETEK Štěpán 1990 NepM 00:26,86 432
16. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 00:26,98 426
17. PREISS Přemysl 1998 PKLo 00:27,15 418
18. KUPKA Vojtěch 2001 USK 00:27,16 418
18. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 00:27,16 418
20. LHOTKA Michal 2000 AšMB 00:27,17 418
21. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 00:27,19 417
22. KOUBA Alois 1999 NePK 00:27,46 404
23. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 00:27,55 400
24. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:27,61 398
25. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 00:27,63 397
26. DRZYZGA Damian 2001 BKS 00:27,67 395
27. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:27,68 395
28. ŠITERA Radek 1985 AšMB 00:27,76 391
29. ZEMAN Filip 1999 LoBe 00:27,90 386
30. MATULA Michal 2000 VoSP 00:28,03 380
30. SMRČEK Ondřej 2002 MoP 00:28,03 380
32. ŽÁK Jakub 2001 MoP 00:28,07 379
33. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 00:28,26 371
33. KOUBA Vít 2001 NePK 00:28,26 371
35. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 00:28,37 367
36. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 00:28,45 364
37. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 00:28,62 357
38. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 00:28,63 357
39. RENC Matěj 2002 MoP 00:28,65 356
39. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 00:28,65 356
41. ŠKRABÁLEK Martin 1976 NePK 00:28,72 354
42. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:28,76 352
43. LUDVÍK David 2002 LoBe 00:28,94 346
44. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 00:29,20 336
45. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 00:29,42 329
46. LIZEC Jan 2003 SpHoř 00:29,58 324
47. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 00:29,96 312
48. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 00:29,97 311
49. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 00:30,18 305
50. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 00:30,31 301
51. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 00:30,32 301
52. BURSA Jakub 2003 BiJa 00:30,35 300
52. JETEL Jakub 2003 SKPNy 00:30,35 300
54. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 00:30,42 298
55. MOC Albert 2004 SlLi 00:30,51 295
56. DRÁPALÍK Jakub 2003 BiJa 00:30,55 294
57. PALATA Jan 2001 LoBe 00:30,71 289
58. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 00:31,02 281
59. FIŠER Kryštof 2002 AšMB 00:31,05 280
60. VOLECH Matěj 2002 BiJa 00:31,12 278
61. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 00:31,25 275
62. VANĚK Viktor 2003 PKČL 00:31,36 272
63. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 00:31,37 271
64. HOLUB Martin 2000 USK 00:31,45 269
65. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 00:31,46 269
66. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:31,52 268
67. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:31,74 262
68. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 00:31,85 259
69. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 00:32,13 253
70. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 00:32,80 238
71. FIŠER Šimon 2003 AšMB 00:32,94 234
72. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 00:33,13 230
73. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 00:33,58 221
74. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 00:33,68 219
75. VAL´KO Marek 2004 NePK 00:33,70 219
76. NOSEK Jan 2004 SpHoř 00:33,87 216
77. UXA Lukáš 2003 LoBe 00:33,94 214
78. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 00:34,06 212
79. KAČEROVSKÝ Vojtěch 2005 USK 00:34,17 210
80. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 00:34,30 208
81. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 00:34,45 205
82. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 00:34,95 196
83. RAK Damian 2002 BKS 00:35,24 192
84. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 00:35,47 188
85. SYSEL Marek 2005 NePK 00:35,65 185
86. ŠIMŮNEK Filip 2003 NePK 00:35,87 182
87. GROMCZEWSKI Dawid 2004 BKS 00:36,30 175
88. PAP Richard Sebastian 2007 HSE 00:36,94 166
89. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 00:36,96 166
90. LAFEK Ondřej 2005 NePK 00:37,24 162
91. NADEEV Ivan 2005 MoP 00:37,25 162
92. ŠINDELÁŘ Dominik 2007 MoP 00:39,35 138
93. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 00:39,99 131
94. DROZD Tobiáš 2006 MoP 00:42,55 109
95. ČIPERA Vojtěch 2007 POKr 00:44,72 94
96. KUKULA Kacper 2006 BKS 00:45,38 90
97. JUŠKA Matěj 2007 PKSČL 00:46,05 86
98. VESELSKÝ Vojtěch 2006 NePK 00:47,65 78
99. SCHLESINGER Robert 2007 PKSČL 00:48,15 75
100. RYBKA Vojtěch 2007 NePK 00:49,37 70
101. BOGAR Vojtěch 2006 PKČL 00:49,46 70
102. ŽALUDEK Martin 2008 NePK 00:50,27 66
103. VÁŇA Petr 2008 POKr 00:51,23 63
104. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 00:52,85 57

 

 

04 -- 50 m volný způsob - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 00:26,98 640
2. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 00:27,76 587
3. BERINGEROVÁ Kristýna 1996 Spsw 00:27,88 580
4. MATOŠKOVÁ Kateřina 2001 SPKLi 00:28,10 566
5. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 00:28,68 533
6. MATOŠKOVÁ Bára 2003 SPKLi 00:29,06 512
7. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 00:29,11 509
8. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 00:29,43 493
9. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 00:29,68 481
10. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:29,79 475
11. GOLDMANNOVÁ Magdalena 1996 Spsw 00:29,80 475
12. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 00:30,26 453
13. TUŽILOVÁ Natálie 2005 AšMB 00:30,39 448
14. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 00:30,56 440
15. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:30,58 439
16. FRAJTOVÁ Sára 2001 SPKLi 00:30,73 433
17. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 00:30,74 433
18. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 00:30,82 429
19. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 00:30,83 429
20. ČANAKY Kristýna 2003 AšMB 00:30,94 424
21. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 00:30,97 423
22. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 00:30,99 422
23. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 00:31,07 419
24. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 00:31,08 419
25. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 00:31,10 418
26. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 00:31,16 415
27. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 00:31,17 415
28. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 00:31,20 414
29. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 00:31,23 413
30. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 00:31,29 410
31. PRŮCHOVÁ Kateřina 2000 USK 00:31,30 410
32. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 00:31,46 404
33. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 00:31,54 400
34. KOTRMANOVÁ Klára 1997 LoNy 00:31,56 400
35. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 00:31,57 399
36. MICHNOVÁ Magda 1977 NePK 00:31,68 395
37. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 00:31,71 394
38. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 00:32,02 383
39. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 00:32,11 380
40. MATOUŠKOVÁ Leontýna 2003 BiJa 00:32,14 379
41. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 00:32,25 375
42. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 00:32,29 373
43. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 00:32,36 371
44. NOVÁKOVÁ Alžběta 2004 AšMB 00:32,38 370
45. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 00:32,53 365
46. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 00:32,60 363
47. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:32,62 362
48. BUREŠOVÁ Kateřina 2002 SPKLi 00:32,64 361
49. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 00:32,80 356
50. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:32,87 354
51. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 00:33,03 349
52. TOPINKOVÁ Zuzana 2002 SPKLi 00:33,11 346
53. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 00:33,14 345
54. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 00:33,36 339
55. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 00:33,40 337
56. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 00:33,44 336
57. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 00:33,65 330
58. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 00:33,94 321
59. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 00:34,02 319
60. LANGMAYEROVÁ Tereza 2004 MoP 00:34,24 313
61. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 00:34,31 311
62. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 00:34,34 310
63. VAŇKOVÁ Kateřina 2004 PKLo 00:34,46 307
64. FLISAK Emanuela 2002 BKS 00:34,61 303
65. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 00:34,67 302
66. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 00:34,80 298
67. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 00:34,81 298
68. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:35,32 285
69. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 00:35,46 282
70. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 00:36,60 256
71. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 00:36,89 250
72. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 00:37,25 243
73. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 00:37,43 240
74. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 00:37,55 238
75. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 00:37,59 237
76. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 00:37,73 234
77. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:37,99 229
78. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 00:38,28 224
79. FERUSOVÁ Alexandra 2006 MoP 00:38,51 220
80. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 00:38,71 217
81. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 00:38,80 215
82. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 00:39,25 208
83. ŠPAŇÁROVÁ Klára 2006 MoP 00:39,61 202
84. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 00:39,63 202
85. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 00:39,88 198
86. PUMANNOVÁ Anna 2006 NePK 00:41,27 179
87. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:42,02 170
88. ŠINÁGLOVÁ Anna 2006 MoP 00:44,10 147
89. DOLEŽÁLKOVÁ Marianna 2007 POKr 00:44,21 146
90. HRDINOVÁ Elen 2007 NePK 00:44,85 140
91. KOHOUTOVÁ Barbora 2006 MoP 00:44,98 138
92. LIPENSKÁ Klára 2007 NePK 00:45,90 130
93. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 00:46,44 126
94. DIVIŠOVÁ Emma 2007 PKSČL 00:47,47 118
95. KOTASEK Zofia 2007 BKS 00:47,57 117
96. CIBULOVÁ Johana 2007 NePK 00:48,05 114
97. KOTTOVÁ Karolína 2008 NePK 00:48,30 112
98. VOJNOVÁ Tereza 2007 NePK 00:48,37 111
99. KUŽELOVÁ Veronika 2008 NePK 00:49,73 102
100. BUZALKOVÁ Michaela 2007 NePK 00:54,41 78
101. LOSMANOVÁ Leontýna 2008 SOPKo 00:59,47 60

 

 

05 -- 50 m prsa - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 00:30,99 541
2. HÁJEK Václav 2000 USK 00:31,82 500
3. DVOŘÁK Jan 2000 USK 00:31,85 499
4. JANOVSKÝ Jiří 1988 AšMB 00:31,99 492
5. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 00:32,16 484
6. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:33,12 444
7. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:33,82 417
8. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 00:34,06 408
9. KOUBA Alois 1999 NePK 00:34,19 403
10. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 00:34,55 391
11. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 00:34,56 390
12. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 00:34,92 379
13. PREISS Přemysl 1998 PKLo 00:34,98 377
14. RENC Jakub 1999 MoP 00:35,17 370
15. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 00:35,20 370
15. MIKO Dušan 2000 LoBe 00:35,20 370
17. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 00:35,33 365
18. ŘEHÁK Jakub 1990 LoNy 00:35,45 362
18. FRAJT Lukáš 1997 SPKLi 00:35,45 362
20. HOFEREK Jan 1976 AšMB 00:35,49 361
21. DRZYZGA Damian 2001 BKS 00:35,82 351
22. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 00:35,87 349
23. LHOTKA Michal 2000 AšMB 00:35,96 347
24. KOUBA Vít 2001 NePK 00:36,09 343
25. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 00:36,16 341
26. MÍGL Richard 1999 SPKLi 00:36,24 339
27. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 00:36,41 334
28. BUCHA Jan 1987 AšMB 00:36,63 328
29. ŠETEK Štěpán 1990 NepM 00:36,64 328
30. ZEMAN Filip 1999 LoBe 00:36,74 325
31. PALATA Jan 2001 LoBe 00:36,76 325
32. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:36,79 324
33. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:37,11 315
34. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 00:37,32 310
35. ŠITERA Radek 1985 AšMB 00:37,34 310
36. LIZEC Jan 2003 SpHoř 00:37,48 306
37. KUPKA Vojtěch 2001 USK 00:37,57 304
38. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 00:37,70 301
39. MATULA Michal 2000 VoSP 00:37,88 297
40. SMRČEK Ondřej 2002 MoP 00:37,95 295
41. ŽÁK Jakub 2001 MoP 00:38,24 288
42. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 00:39,10 270
43. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 00:39,31 265
44. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 00:39,42 263
45. ŠKRABÁLEK Martin 1976 NePK 00:39,56 260
46. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 00:39,57 260
47. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 00:39,79 256
48. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 00:39,91 254
49. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 00:39,96 253
50. LUDVÍK David 2002 LoBe 00:40,00 252
51. BURSA Jakub 2003 BiJa 00:40,45 244
52. HOLUB Martin 2000 USK 00:40,95 235
53. MOC Albert 2004 SlLi 00:40,96 235
54. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 00:40,97 235
55. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 00:41,03 234
56. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 00:41,25 230
57. DRÁPALÍK Jakub 2003 BiJa 00:41,51 226
58. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:41,53 225
59. UXA Lukáš 2003 LoBe 00:41,60 224
60. VOLECH Matěj 2002 BiJa 00:41,71 222
61. RENC Matěj 2002 MoP 00:41,81 221
62. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:42,04 217
63. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 00:42,08 216
64. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 00:43,03 202
65. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 00:43,50 196
66. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 00:43,62 194
67. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 00:43,64 194
68. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 00:43,78 192
69. VANĚK Viktor 2003 PKČL 00:43,79 192
70. JETEL Jakub 2003 SKPNy 00:44,45 184
71. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 00:44,61 182
72. FIŠER Kryštof 2002 AšMB 00:44,93 178
72. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 00:44,93 178
74. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 00:44,96 178
75. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 00:45,52 171
76. GROMCZEWSKI Dawid 2004 BKS 00:45,55 171
77. FIŠER Šimon 2003 AšMB 00:45,64 170
78. NOSEK Jan 2004 SpHoř 00:46,21 164
79. VAL´KO Marek 2004 NePK 00:46,40 162
80. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 00:47,16 154
81. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 00:47,53 150
82. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 00:47,97 146
83. NADEEV Ivan 2005 MoP 00:47,99 146
84. SYSEL Marek 2005 NePK 00:48,28 143
85. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 00:48,34 143
86. PAP Richard Sebastian 2007 HSE 00:49,00 137
87. KAČEROVSKÝ Vojtěch 2005 USK 00:49,19 136
88. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 00:49,94 130
89. LAFEK Ondřej 2005 NePK 00:50,03 129
90. ŠINDELÁŘ Dominik 2007 MoP 00:50,77 123
91. ŠIMŮNEK Filip 2003 NePK 00:51,86 116
92. RAK Damian 2002 BKS 00:53,53 105
93. BOGAR Vojtěch 2006 PKČL 00:53,97 103
94. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 00:54,18 102
95. JUŠKA Matěj 2007 PKSČL 00:54,25 101
96. ČIPERA Vojtěch 2007 POKr 00:55,18 96
97. DROZD Tobiáš 2006 MoP 00:56,55 89
98. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 00:56,56 89
99. VESELSKÝ Vojtěch 2006 NePK 00:58,46 81
100. SCHLESINGER Robert 2007 PKSČL 00:58,77 80
101. VÁŇA Petr 2008 POKr 01:00,74 72
102. KUKULA Kacper 2006 BKS 01:01,99 68
103. ŽALUDEK Martin 2008 NePK 01:02,22 67
104. RYBKA Vojtěch 2007 NePK 01:06,52 55
17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku