Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 II.

Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 II.

06 -- 50 m prsa - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 00:31,87 738
2. TUŽILOVÁ Natálie 2005 AšMB 00:37,65 448
3. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 00:37,99 436
4. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 00:38,01 435
5. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 00:38,17 430
6. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 00:38,28 426
7. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 00:38,41 422
8. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:38,59 416
9. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:38,67 414
10. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 00:38,80 409
11. PRŮCHOVÁ Kateřina 2000 USK 00:38,97 404
12. MATOŠKOVÁ Kateřina 2001 SPKLi 00:39,07 401
13. FRAJTOVÁ Sára 2001 SPKLi 00:39,15 399
14. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 00:39,63 384
15. BERINGEROVÁ Kristýna 1996 Spsw 00:39,67 383
16. MATOŠKOVÁ Bára 2003 SPKLi 00:39,73 381
17. MICHNOVÁ Magda 1977 NePK 00:39,90 377
18. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 00:39,94 375
19. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 00:40,06 372
20. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 00:40,12 370
21. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 00:40,39 363
22. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 00:40,48 361
23. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 00:40,52 360
24. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 00:40,68 355
25. ČANAKY Kristýna 2003 AšMB 00:40,75 353
26. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 00:41,03 346
27. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 00:41,30 340
28. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 00:41,43 336
29. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 00:41,55 333
30. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 00:41,83 327
31. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 00:41,97 324
32. BUREŠOVÁ Kateřina 2002 SPKLi 00:41,99 323
33. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 00:42,23 318
34. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 00:42,26 317
35. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:42,29 316
36. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 00:42,44 313
37. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 00:42,67 308
38. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 00:42,70 307
39. KOTRMANOVÁ Klára 1997 LoNy 00:42,78 306
40. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 00:42,83 304
41. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 00:42,88 303
42. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 00:42,92 303
43. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 00:43,14 298
44. GOLDMANNOVÁ Magdalena 1996 Spsw 00:43,15 298
45. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 00:43,21 297
46. NOVÁKOVÁ Alžběta 2004 AšMB 00:43,33 294
47. TOPINKOVÁ Zuzana 2002 SPKLi 00:43,46 291
48. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:43,79 285
49. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 00:43,82 284
50. MATOUŠKOVÁ Leontýna 2003 BiJa 00:43,84 284
51. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 00:44,01 281
52. FLISAK Emanuela 2002 BKS 00:44,08 279
52. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 00:44,08 279
54. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 00:44,26 276
55. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 00:44,32 275
56. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 00:44,41 273
57. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 00:44,60 270
58. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 00:44,85 265
59. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 00:45,00 263
60. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 00:45,05 262
61. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 00:45,42 255
62. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 00:45,46 255
63. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 00:45,79 249
64. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:46,48 238
64. LANGMAYEROVÁ Tereza 2004 MoP 00:46,48 238
66. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 00:46,52 238
67. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 00:46,93 232
68. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 00:47,42 224
69. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 00:48,43 211
70. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 00:48,70 207
71. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 00:49,52 197
72. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 00:49,66 195
73. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 00:49,90 193
74. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 00:49,94 192
75. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 00:50,25 189
76. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 00:50,27 188
77. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 00:50,47 186
78. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 00:50,74 183
79. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 00:50,94 181
80. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 00:51,18 179
81. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:52,35 167
82. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 00:53,11 160
83. FERUSOVÁ Alexandra 2006 MoP 00:53,14 160
84. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 00:53,47 157
85. ŠPAŇÁROVÁ Klára 2006 MoP 00:54,54 148
86. HRDINOVÁ Elen 2007 NePK 00:55,00 144
87. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:55,47 140
88. KOHOUTOVÁ Barbora 2006 MoP 00:56,49 133
89. PUMANNOVÁ Anna 2006 NePK 00:57,70 125
90. DIVIŠOVÁ Emma 2007 PKSČL 00:57,71 125
91. LIPENSKÁ Klára 2007 NePK 00:58,10 122
92. KUŽELOVÁ Veronika 2008 NePK 00:58,68 119
93. KOTTOVÁ Karolína 2008 NePK 00:59,70 113
94. DOLEŽÁLKOVÁ Marianna 2007 POKr 01:02,40 99
95. BUZALKOVÁ Michaela 2007 NePK 01:02,46 98
96. VOJNOVÁ Tereza 2007 NePK 01:02,77 97
97. ŠINÁGLOVÁ Anna 2006 MoP 01:05,70 85
98. KOTASEK Zofia 2007 BKS 01:09,10 73
99. LOSMANOVÁ Leontýna 2008 SOPKo 01:14,00 59
100. CIBULOVÁ Johana 2007 NePK 01:14,20 59

 

07 -- 50 m motýlek - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:27,51 498
2. RENC Jakub 1999 MoP 00:27,60 493
3. JANOVSKÝ Jiří 1988 AšMB 00:27,68 489
4. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 00:27,79 483
5. ŠETEK Štěpán 1990 NepM 00:28,15 465
6. MÍGL Richard 1999 SPKLi 00:28,63 442
7. ŘEHÁK Jakub 1990 LoNy 00:28,73 437
8. MIKO Dušan 2000 LoBe 00:28,79 435
9. ZEMAN Filip 1999 LoBe 00:29,21 416
10. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 00:29,27 414
11. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 00:29,42 407
12. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 00:29,45 406
13. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 00:29,54 402
14. KUPKA Vojtěch 2001 USK 00:29,57 401
15. FRAJT Lukáš 1997 SPKLi 00:29,69 396
16. DVOŘÁK Jan 2000 USK 00:29,73 395
17. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 00:29,75 394
18. DRZYZGA Damian 2001 BKS 00:29,81 392
19. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 00:29,94 386
20. HÁJEK Václav 2000 USK 00:29,95 386
21. KOUBA Alois 1999 NePK 00:29,97 385
22. LHOTKA Michal 2000 AšMB 00:30,14 379
23. ŽÁK Jakub 2001 MoP 00:30,21 376
24. SMRČEK Ondřej 2002 MoP 00:30,31 372
25. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 00:30,32 372
26. ŠITERA Radek 1985 AšMB 00:30,35 371
27. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 00:30,51 365
28. HOFEREK Jan 1976 AšMB 00:30,79 355
29. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:30,91 351
30. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 00:31,14 344
31. MATULA Michal 2000 VoSP 00:31,36 336
32. RENC Matěj 2002 MoP 00:31,50 332
33. PREISS Přemysl 1998 PKLo 00:31,64 328
34. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 00:31,68 326
34. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:31,68 326
36. BUCHA Jan 1987 AšMB 00:31,71 325
37. PALATA Jan 2001 LoBe 00:32,24 310
38. ŠKRABÁLEK Martin 1976 NePK 00:32,26 309
39. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 00:32,55 301
40. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:33,07 287
41. KOUBA Vít 2001 NePK 00:33,11 286
42. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 00:33,34 280
43. LUDVÍK David 2002 LoBe 00:33,70 271
44. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 00:33,73 270
45. HOLUB Martin 2000 USK 00:33,83 268
46. LIZEC Jan 2003 SpHoř 00:33,92 266
47. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 00:34,29 257
48. MOC Albert 2004 SlLi 00:34,40 255
49. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 00:34,48 253
50. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 00:34,65 249
51. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 00:34,90 244
52. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 00:35,00 242
53. DRÁPALÍK Jakub 2003 BiJa 00:35,23 237
54. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 00:35,24 237
55. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 00:35,54 231
56. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 00:35,58 230
57. VOLECH Matěj 2002 BiJa 00:35,80 226
58. JETEL Jakub 2003 SKPNy 00:35,85 225
59. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 00:35,93 224
60. BURSA Jakub 2003 BiJa 00:36,45 214
61. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 00:36,56 212
61. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 00:36,56 212
63. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:36,57 212
64. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:36,99 205
65. VAL´KO Marek 2004 NePK 00:37,77 193
66. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 00:37,84 192
67. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 00:37,86 191
68. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 00:37,95 190
69. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 00:38,49 182
70. FIŠER Šimon 2003 AšMB 00:38,74 179
71. FIŠER Kryštof 2002 AšMB 00:39,00 175
72. VANĚK Viktor 2003 PKČL 00:40,36 158
73. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 00:40,46 157
74. UXA Lukáš 2003 LoBe 00:40,79 153
75. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 00:41,01 151
76. NOSEK Jan 2004 SpHoř 00:41,83 142
77. RAK Damian 2002 BKS 00:42,49 135
78. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 00:42,70 134
79. KAČEROVSKÝ Vojtěch 2005 USK 00:43,24 129
80. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 00:43,33 128
81. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 00:43,76 124
82. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 00:43,91 123
83. NADEEV Ivan 2005 MoP 00:44,56 118
84. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 00:45,49 110
85. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 00:46,08 106
86. SYSEL Marek 2005 NePK 00:46,49 104
87. GROMCZEWSKI Dawid 2004 BKS 00:47,53 97
88. ŠIMŮNEK Filip 2003 NePK 00:49,22 87
89. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 00:51,31 77
90. LAFEK Ondřej 2005 NePK 00:51,33 77
91. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 01:02,20 43
92. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 01:04,69 39

 

 

08 -- 50 m motýlek - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 00:28,59 621
2. BERINGEROVÁ Kristýna 1996 Spsw 00:31,11 482
3. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 00:31,22 477
4. MATOŠKOVÁ Kateřina 2001 SPKLi 00:31,25 475
5. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:32,03 441
6. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 00:32,52 422
7. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 00:32,85 409
8. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 00:33,13 399
9. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 00:33,22 396
10. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 00:33,30 393
11. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 00:33,33 392
12. TUŽILOVÁ Natálie 2005 AšMB 00:33,40 389
13. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 00:33,72 378
14. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 00:33,89 373
15. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 00:33,93 371
16. MATOŠKOVÁ Bára 2003 SPKLi 00:34,11 366
17. KOTRMANOVÁ Klára 1997 LoNy 00:34,14 365
18. MATOUŠKOVÁ Leontýna 2003 BiJa 00:34,38 357
19. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 00:34,39 357
20. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 00:34,41 356
21. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 00:34,47 354
22. PRŮCHOVÁ Kateřina 2000 USK 00:34,54 352
23. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 00:34,73 346
24. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:34,91 341
25. GOLDMANNOVÁ Magdalena 1996 Spsw 00:35,10 336
26. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 00:35,27 331
27. FRAJTOVÁ Sára 2001 SPKLi 00:35,30 330
28. MICHNOVÁ Magda 1977 NePK 00:35,32 329
29. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 00:35,39 327
30. NOVÁKOVÁ Alžběta 2004 AšMB 00:36,03 310
31. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 00:36,05 310
32. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 00:36,17 307
33. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 00:36,22 305
34. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 00:36,23 305
35. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 00:36,31 303
36. FLISAK Emanuela 2002 BKS 00:36,44 300
37. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:36,79 291
38. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 00:36,87 290
39. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 00:37,00 287
40. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 00:37,07 285
41. BUREŠOVÁ Kateřina 2002 SPKLi 00:37,42 277
42. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 00:37,61 273
43. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:37,73 270
44. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 00:37,89 267
45. ČANAKY Kristýna 2003 AšMB 00:38,36 257
46. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 00:38,44 256
47. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 00:38,52 254
48. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 00:38,89 247
49. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 00:38,91 246
50. TOPINKOVÁ Zuzana 2002 SPKLi 00:39,00 245
51. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 00:39,02 244
52. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 00:39,22 241
53. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 00:39,30 239
54. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 00:39,60 234
55. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 00:39,76 231
56. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 00:40,07 226
57. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 00:40,50 219
58. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 00:40,82 213
59. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 00:41,59 202
60. VAŇKOVÁ Kateřina 2004 PKLo 00:41,71 200
61. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 00:41,78 199
62. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 00:41,93 197
63. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 00:42,26 192
64. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 00:43,77 173
65. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 00:43,99 171
66. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 00:44,67 163
67. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:45,60 153
68. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 00:45,73 152
69. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:45,91 150
70. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 00:46,76 142
71. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 00:46,96 140
72. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 00:47,30 137
73. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 00:47,34 137
74. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 00:47,37 137
75. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 00:47,74 134
76. LANGMAYEROVÁ Tereza 2004 MoP 00:48,11 131
77. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 00:48,14 130
78. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 00:48,74 126
79. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 00:48,94 124
80. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 00:49,97 117
81. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 00:50,44 113
82. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 00:51,44 107
83. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 00:53,88 93
84. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 00:56,20 82
85. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:56,69 80

 

 

09 -- 50 m znak - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:28,02 526
2. MIKO Dušan 2000 LoBe 00:28,76 486
3. RENC Jakub 1999 MoP 00:29,12 469
4. FRAJT Lukáš 1997 SPKLi 00:29,40 455
5. JANOVSKÝ Jiří 1988 AšMB 00:29,44 453
6. ŘEHÁK Jakub 1990 LoNy 00:29,60 446
7. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 00:29,97 430
8. MÍGL Richard 1999 SPKLi 00:30,09 425
9. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 00:30,23 419
10. KUPKA Vojtěch 2001 USK 00:30,44 410
11. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 00:30,64 402
12. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 00:30,82 395
13. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 00:31,08 385
14. ZEMAN Filip 1999 LoBe 00:31,12 384
15. SMRČEK Ondřej 2002 MoP 00:31,27 378
16. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 00:31,42 373
17. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 00:31,52 370
18. MATULA Michal 2000 VoSP 00:31,53 369
19. HÁJEK Václav 2000 USK 00:31,55 368
20. KOUBA Alois 1999 NePK 00:31,61 366
21. RENC Matěj 2002 MoP 00:31,85 358
22. LUDVÍK David 2002 LoBe 00:31,89 357
23. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:32,04 352
24. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 00:32,59 334
25. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 00:32,65 333
26. DVOŘÁK Jan 2000 USK 00:32,71 331
27. ŠETEK Štěpán 1990 NepM 00:32,85 326
28. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 00:32,87 326
29. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 00:32,88 326
30. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:33,07 320
31. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 00:33,11 319
32. JETEL Jakub 2003 SKPNy 00:33,14 318
33. HOFEREK Jan 1976 AšMB 00:33,42 310
34. KOUBA Vít 2001 NePK 00:33,53 307
35. BUCHA Jan 1987 AšMB 00:33,66 304
36. LHOTKA Michal 2000 AšMB 00:33,71 302
37. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 00:34,02 294
38. ŠITERA Radek 1985 AšMB 00:34,18 290
39. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 00:34,28 287
40. VOLECH Matěj 2002 BiJa 00:34,46 283
41. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 00:34,52 281
42. LIZEC Jan 2003 SpHoř 00:34,61 279
43. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 00:34,84 274
44. PREISS Přemysl 1998 PKLo 00:35,29 263
45. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:35,30 263
46. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 00:35,41 261
47. BURSA Jakub 2003 BiJa 00:35,81 252
48. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 00:35,88 251
49. ŠKRABÁLEK Martin 1976 NePK 00:35,98 249
50. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 00:36,23 243
51. MOC Albert 2004 SlLi 00:36,56 237
52. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 00:37,17 226
53. HOLUB Martin 2000 USK 00:37,21 225
54. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 00:37,35 222
55. PALATA Jan 2001 LoBe 00:37,48 220
56. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 00:37,91 213
57. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 00:37,96 212
58. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 00:38,05 210
59. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 00:38,19 208
60. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 00:38,24 207
61. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 00:38,31 206
62. DRÁPALÍK Jakub 2003 BiJa 00:38,44 204
63. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 00:38,48 203
64. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 00:38,49 203
65. FIŠER Šimon 2003 AšMB 00:38,58 202
66. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:38,66 200
66. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 00:38,66 200
68. FIŠER Kryštof 2002 AšMB 00:39,06 194
69. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:39,18 193
70. UXA Lukáš 2003 LoBe 00:39,61 186
71. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 00:39,65 186
72. NOSEK Jan 2004 SpHoř 00:40,82 170
73. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 00:40,87 170
74. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 00:41,05 168
75. RAK Damian 2002 BKS 00:41,06 167
76. PAP Richard Sebastian 2007 HSE 00:41,22 165
77. VANĚK Viktor 2003 PKČL 00:41,29 165
78. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 00:41,52 162
79. KAČEROVSKÝ Vojtěch 2005 USK 00:41,81 159
80. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 00:42,51 151
81. GROMCZEWSKI Dawid 2004 BKS 00:42,77 148
82. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 00:43,17 144
83. VAL´KO Marek 2004 NePK 00:43,18 144
84. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 00:43,43 142
85. ŠIMŮNEK Filip 2003 NePK 00:44,59 131
86. NADEEV Ivan 2005 MoP 00:44,80 129
87. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 00:45,50 123
88. SYSEL Marek 2005 NePK 00:46,18 118
89. ŠINDELÁŘ Dominik 2007 MoP 00:46,35 117
90. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 00:49,19 98
91. LAFEK Ondřej 2005 NePK 00:49,29 97
92. DROZD Tobiáš 2006 MoP 00:51,77 84
93. KUKULA Kacper 2006 BKS 00:53,55 76
94. BOGAR Vojtěch 2006 PKČL 00:56,45 65
95. JUŠKA Matěj 2007 PKSČL 00:57,95 60
96. ČIPERA Vojtěch 2007 POKr 00:59,80 54
97. VÁŇA Petr 2008 POKr 01:00,31 53
98. RYBKA Vojtěch 2007 NePK 01:00,72 52
99. VESELSKÝ Vojtěch 2006 NePK 01:00,92 52
100. SCHLESINGER Robert 2007 PKSČL 01:00,96 51
101. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 01:01,68 50
102. ŽALUDEK Martin 2008 NePK 01:02,21 48

 

17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku