Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 III.

Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 III.

10 -- 50 m znak - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 00:31,20 559
2. MATOŠKOVÁ Kateřina 2001 SPKLi 00:31,63 537
3. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 00:32,72 485
4. MATOŠKOVÁ Bára 2003 SPKLi 00:32,85 479
5. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 00:32,94 475
6. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 00:33,05 471
7. BERINGEROVÁ Kristýna 1996 Spsw 00:33,13 467
8. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 00:33,31 460
9. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 00:34,51 413
10. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 00:34,67 408
11. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 00:34,78 404
12. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 00:34,81 403
13. FRAJTOVÁ Sára 2001 SPKLi 00:34,89 400
14. TUŽILOVÁ Natálie 2005 AšMB 00:34,93 399
15. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 00:35,09 393
16. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 00:35,13 392
17. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 00:35,17 391
18. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 00:35,34 385
19. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 00:35,35 385
20. ČANAKY Kristýna 2003 AšMB 00:35,46 381
21. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:35,74 372
22. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 00:35,79 371
23. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 00:35,97 365
24. KOTRMANOVÁ Klára 1997 LoNy 00:36,03 363
25. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 00:36,06 362
26. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 00:36,13 360
27. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 00:36,16 359
28. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 00:36,39 353
29. MATOUŠKOVÁ Leontýna 2003 BiJa 00:36,50 350
30. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 00:36,52 349
31. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:36,61 346
32. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 00:36,75 342
33. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 00:36,82 340
34. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 00:36,97 336
35. GOLDMANNOVÁ Magdalena 1996 Spsw 00:37,21 330
36. TOPINKOVÁ Zuzana 2002 SPKLi 00:37,31 327
37. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 00:37,49 323
38. FLISAK Emanuela 2002 BKS 00:37,67 318
39. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 00:37,68 318
40. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 00:37,92 312
41. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 00:37,95 311
42. BUREŠOVÁ Kateřina 2002 SPKLi 00:38,08 308
43. PRŮCHOVÁ Kateřina 2002 USK 00:38,20 305
44. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 00:38,32 302
45. MICHNOVÁ Magda 1977 NePK 00:38,42 300
46. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 00:38,44 299
46. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 00:38,44 299
48. NOVÁKOVÁ Alžběta 2004 AšMB 00:38,53 297
49. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 00:38,80 291
50. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 00:38,90 289
51. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 00:39,11 284
52. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 00:39,18 283
53. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 00:39,22 282
54. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 00:39,31 280
54. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 00:39,31 280
56. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:39,37 279
57. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 00:39,86 268
58. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 00:40,13 263
59. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:40,49 256
60. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 00:40,56 255
61. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 00:40,96 247
62. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 00:41,14 244
63. VAŇKOVÁ Kateřina 2004 PKLo 00:41,26 242
64. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 00:41,41 239
65. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 00:41,42 239
66. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 00:41,47 238
67. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:41,69 235
68. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 00:41,92 231
69. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 00:42,44 223
70. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 00:43,64 205
71. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 00:45,14 185
72. LANGMAYEROVÁ Tereza 2004 MoP 00:45,15 185
73. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 00:45,48 181
74. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 00:45,64 179
75. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 00:46,01 175
76. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 00:46,13 173
77. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 00:46,17 173
78. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 00:46,21 172
79. FERUSOVÁ Alexandra 2006 MoP 00:46,61 168
80. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 00:47,12 163
81. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 00:47,47 159
82. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:47,96 154
83. PUMANNOVÁ Anna 2006 NePK 00:48,30 151
84. ŠPAŇÁROVÁ Klára 2006 MoP 00:48,67 148
85. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 00:48,89 146
86. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 00:49,25 143
87. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 00:52,29 119
88. HRDINOVÁ Elen 2007 NePK 00:52,96 115
89. KOHOUTOVÁ Barbora 2006 MoP 00:53,66 110
90. LIPENSKÁ Klára 2007 NePK 00:54,10 108
91. ŠINÁGLOVÁ Anna 2006 MoP 00:55,53 100
92. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 00:56,33 95
93. DOLEŽÁLKOVÁ Marianna 2007 POKr 00:56,52 94
94. CIBULOVÁ Johana 2007 NePK 00:57,09 92
95. DIVIŠOVÁ Emma 2007 PKSČL 00:57,42 90
96. KUŽELOVÁ Veronika 2008 NePK 00:58,36 86
97. KOTTOVÁ Karolína 2008 NePK 00:59,06 83
98. BUZALKOVÁ Michaela 2007 NePK 00:59,09 83
99. VOJNOVÁ Tereza 2007 NePK 01:00,18 78
100. LOSMANOVÁ Leontýna 2008 SOPKo 01:08,10 54

 

11 -- 100 m motýlek - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 01:00,24 522
2. ŠETEK Štěpán 1990 NepM 01:00,83 507
3. ZEMAN Filip 1999 LoBe 01:02,75 462
4. MIKO Dušan 2000 LoBe 01:03,38 448
5. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 01:03,77 440
6. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 01:04,85 418
7. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 01:05,06 414
8. LHOTKA Michal 2000 AšMB 01:05,12 413
9. KUPKA Vojtěch 2001 USK 01:06,48 388
10. SVOBODA Jan 2000 NePK 01:07,36 373
11. KOUBA Alois 1999 NePK 01:07,61 369
12. DRZYZGA Damian 2001 BKS 01:07,82 366
13. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 01:07,83 366
14. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 01:10,07 332
15. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 01:11,46 313
16. PALATA Jan 2001 LoBe 01:11,65 310
17. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 01:12,74 296
18. LUDVÍK David 2002 LoBe 01:13,11 292
19. RENC Matěj 2002 MoP 01:13,17 291
20. MATULA Michal 2000 VoSP 01:14,45 277
21. HOLUB Martin 2000 USK 01:15,20 268
22. KOUBA Vít 2001 NePK 01:15,55 265
23. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 01:18,06 240
24. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 01:18,83 233
25. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 01:21,03 215
26. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 01:21,13 214
27. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 01:22,17 206
28. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 01:22,21 206
29. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 01:26,88 174
30. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 01:28,42 165
31. VAL´KO Marek 2004 NePK 01:29,17 161
32. UXA Lukáš 2003 LoBe 01:32,57 144
33. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 01:33,44 140
34. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 01:42,00 108
35. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 01:42,37 107

 

 

12 -- 100 m motýlek - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 01:10,19 483
2. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 01:10,38 479
3. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 01:10,44 478
4. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 01:11,20 463
5. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 01:14,92 397
6. KOTRMANOVÁ Klára 1997 LoNy 01:16,99 366
7. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 01:17,25 362
8. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 01:17,50 359
9. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 01:18,68 343
10. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 01:19,98 327
11. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 01:20,99 314
12. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 01:21,57 308
13. FLISAK Emanuela 2002 BKS 01:22,21 301
14. NOVÁKOVÁ Alžběta 2004 AšMB 01:22,92 293
15. BUREŠOVÁ Kateřina 2002 SPKLi 01:23,59 286
16. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 01:23,72 285
17. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 01:31,80 216
18. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 01:32,10 214
19. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 01:32,26 213
20. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 01:33,20 207
21. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 01:38,79 173
22. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 01:42,25 156
23. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 01:44,70 146
24. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 01:47,20 136
25. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 01:52,91 116
26. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 02:00,37 96

 

 

13 -- 100 m prsa - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 01:06,83 577
2. JANOVSKÝ Jiří 1988 AšMB 01:07,76 553
3. HÁJEK Václav 2000 USK 01:08,88 527
4. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 01:09,26 518
5. DVOŘÁK Jan 2000 USK 01:11,19 477
6. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 01:12,36 454
7. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 01:12,96 443
8. ČERNÝ Radek 1984 NePK 01:14,50 416
9. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 01:15,19 405
10. RENC Jakub 1999 MoP 01:15,21 405
11. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 01:18,06 362
12. KUPKA Vojtěch 2001 USK 01:20,71 328
13. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 01:20,87 326
14. LIZEC Jan 2003 SpHoř 01:22,21 310
15. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 01:23,14 300
16. PALATA Jan 2001 LoBe 01:24,15 289
17. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 01:25,37 277
18. PAŘÍZEK Matěj 2001 AšMB 01:25,69 274
19. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 01:25,81 273
20. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 01:26,01 271
21. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 01:27,42 258
22. UXA Lukáš 2003 LoBe 01:29,45 241
23. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 01:30,31 234
24. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 01:30,85 230
25. MOC Albert 2004 SlLi 01:32,13 220
26. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 01:35,38 199
27. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 01:35,97 195
28. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 01:37,07 188
29. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 01:37,68 185
30. VANĚK Viktor 2003 PKČL 01:39,26 176
31. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 01:39,74 174
32. NADEEV Ivan 2005 MoP 01:42,31 161
33. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 01:42,42 161
34. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 01:43,18 157
35. SYSEL Marek 2005 NePK 01:45,90 145
36. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 01:47,33 140
37. LAFEK Ondřej 2005 NePK 01:48,40 135
38. KOŘÍNEK Vilém 2005 POKr 01:50,72 127
39. ŠINDELÁŘ Dominik 2007 MoP 01:53,37 118
40. JUŠKA Matěj 2007 PKSČL 01:58,77 103
41. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 02:02,68 94
42. BOGAR Vojtěch 2006 PKČL 02:02,70 94
43. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 02:06,01 86
44. VESELSKÝ Vojtěch 2006 NePK 02:10,04 79

 

 

14 -- 100 m prsa - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 01:10,02 707
2. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 01:21,09 455
3. FRAJTOVÁ Sára 2001 SPKLi 01:22,23 437
4. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 01:22,67 430
5. PRŮCHOVÁ Kateřina 2002 USK 01:23,09 423
6. STRÁNSKÁ Natalie 2001 AšMB 01:23,35 419
7. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 01:23,71 414
8. HALBICHOVÁ Veronika 2001 BiJa 01:25,85 384
9. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 01:25,94 383
10. MICHNOVÁ Magda 1977 NePK 01:26,65 373
11. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 01:26,80 371
12. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 01:26,92 370
13. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 01:26,95 369
14. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 01:27,60 361
15. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 01:28,62 349
16. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 01:29,74 336
17. KOŠÁKOVÁ Dominika 2000 USK 01:30,25 330
18. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 01:30,54 327
19. ČECHOVÁ Agáta 1998 SKPNy 01:30,60 327
20. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 01:31,72 315
21. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 01:34,02 292
22. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 01:34,48 288
23. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 01:34,59 287
24. APLTAUEROVÁ Kateřina 2003 SKPNy 01:34,82 285
25. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 01:34,91 284
26. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 01:36,21 273
27. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 01:37,64 261
28. LAUROVÁ Veronika 2004 POKr 01:39,94 243
29. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 01:40,52 239
30. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 01:40,87 237
31. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 01:41,16 235
32. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 01:46,15 203
33. ŽÁČKOVÁ Julie 2003 LoBe 01:46,35 202
34. TVRDÍKOVÁ Andrea 2005 VoSP 01:47,99 193
35. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 01:48,26 192
36. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 01:51,00 178
37. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 01:51,19 177
38. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 01:51,86 174
38. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 01:51,86 174
40. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 01:52,45 171
41. VOJTOVÁ Veronika 2005 POKr 01:55,01 160
42. HRDINOVÁ Elen 2007 NePK 02:00,00 141
43. KUŽELOVÁ Veronika 2008 NePK 02:04,54 126
44. DIVIŠOVÁ Emma 2007 PKSČL 02:09,86 111
45. BUZALKOVÁ Michaela 2007 NePK 210:38,00 0

 

 

17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku