Přebor oddílu NePK na dlouhé tratě - listopad 2015

Přebor oddílu NePK na dlouhé tratě - listopad 2015

Přebor oddílu NePK na dlouhé tratě 
12.11.2015 Neratovice
 01 -- 200 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  02:13,0  458
 2.  ČERNÝ  Radek 1984  NePK  02:18,1  409
 3.  KOUBA  Vít 2001  NePK  02:19,1  400
 4.  SOBOTKA  Tomáš 2001  NePK  02:40,7  260
 5.  KVĚTOŇ  Matěj 2001  NePK  02:44,5  242
 6.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  02:50,7  217
 7.  VERNER  David 2007  AŠMB  03:28,7  119
 8.  SYSEL  Marek 2005  NePK  03:34,1  110
 9.  RYBKA  Vojtěch 2007  NePK  04:39,6  50
 10.  BYSTRIANIK  Stanislav 2005  nereg  04:42,4  48
 11.  KONVALINA  Jakub 2005  NePK  04:52,7  43
 12.  KUŽELA  Tomáš 2005  NePK  05:00,9  40
 13.  ZEMAN  Oliver 2006  NePK  05:01,2  40
 14.  ŽALUDEK  Martin 2008  NePK  05:20,1  33
 15.  VAL´KO  Jakub 2008  NePK  06:13,7  21

 

 02 -- 200 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  PETRŽÍLKOVÁ  Viktorie 2001  NePK  03:03,3  241
 2.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  03:42,3  135
 3.  HRDINOVÁ  Elen 2007  NePK  03:59,4  109
 4.  LIPENSKÁ  Klára 2007  NePK  04:00,1  108
 5.  NICHANI  Ema 2005  NePK  04:02,8  104
 6.  STEIGLOVÁ  Markéta 2002  NePK  04:05,1  93
 7.  KOTTOVÁ  Karolína 2008  NePK  04:13,6  91
 8.  VOJNOVÁ  Tereza 2007  NePK  04:20,0  85
 9.  VOJNOVÁ  Eliška 2004  NePK  04:20,3  85
 10.  SEMERÁDOVÁ  Kateřina 2007  NePK  04:43,8  65
 11.  KUŽELOVÁ  Veronika 2008  NePK  04:44,4  65
 12.  SANDOVÁ  Eliška 2007  NePK  04:44,5  65
 13.  STEIGLOVÁ  Karolína 2006  NePK  05:07,0  52
 14.  NĚMEČKOVÁ  Eliška 2006  NePK  05:07,1  52
 15.  LOSMANOVÁ  Leontýna 2008  SOPKo  05:18,1  47
 16.  PROCHÁZKOVÁ  Alena 2007  NePK  05:20,8  45
 17.  KALFIŘTOVÁ  Kateřina 2007  NePK  05:45,5  36

 

 

 03 -- 400 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  04:40,8  467
 2.  ŠKANTA  Pavel 1983  NePK  05:10,1  347
 3.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  05:35,1  275
 4.  VÁŇA  Tomáš 2000  NePK  05:48,3  245
 5.  VÁŇA  Lukáš 2003  NePK  06:41,5  160
 6.  VERNER  David 2007  AŠMB  07:18,0  123
 7.  OBDRŽAL  Jaroslav 2003  NePK  07:33,5  111
 8.  TRPKOŠ  Jiří 2003  NePK  07:45,5  103
 9.  PŘIBÍK  Petr 2004  NePK  08:48,2  71

 

 

 04 -- 400 m volný způsob - ženy
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  NAJMONOVÁ  Ráchel 2003  NePK  06:22,5  247
 2.  PETRŽÍLKOVÁ  Viktorie 2001  NePK  06:40,7  215
 3.  HRDINOVÁ  Natálie 2005  NePK  07:00,3  186
 4.  KOTTOVÁ  Viktorie 2004  NePK  07:00,5  186
 5.  PUMANNOVÁ  Anna 2006  NePK  07:30,5  151

 

 

 05 -- 800 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  VAL´KO  Marek 2004  NePK  12:33,0  224
 2.  DLABAČ  Šimon 2001  NePK  12:41,0  217
 3.  SOBĚSLAVSKÝ  David 2002  NePK  12:55,2  205

 

 

 07 -- 1500 m volný způsob - muži
 Poř.:  Příjmení:  Jméno:  RN:  Oddíl:  Čas:  Body:
 1.  LHOTKA  Michal 2000  AŠMB  18:14,0  498
 2.  SVOBODA  Jan 2000  NePK  18:50,1  452
 3.  KOUBA  Alois 1999  NePK  19:31,6  406
 4.  KOUBA  Vít 2001  NePK  20:21,3  358
 5.  ŽALUDEK  Ondřej 2002  NePK  21:54,0  288
 6.  SOBOTKA  Tomáš 2001  NePK  22:14,2  275
 7.  KVĚTOŇ  Matěj 2001  NePK  24:18,5  211

 

 

  Bodová statistika
 Ženy Muži
  Oddíl:   Body:   Oddíl:   Body:
 NePK.  2419  NePK 6280
 SOPKo.  47  AŠMB 1198
 AŠMB.  0  nereg 48
 nereg.  0  SOPKo 0

 

17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku
21.6.2016
19. 6. 2016 Středočeský pohár nejmladšího žactva
25.5.2016
17.ročník Mistrovství ČR mládeže VZS 2016
25.5.2016
Letní Krajský přebor Středočeského kraje dorostu a dospělých
11.4.2016
9. 4. 2016, Jarní cena města Mladá Boleslav VZS
11.4.2016
2. 4. 2016, Jablonec nad Nisou
30.11.2015
28.11.2015 - Neratovice
31.10.2015
17. 10. 2015, Neratovice
31.10.2015
24.10.2015 Mladá Boleslav + FOTO
31.10.2015
Kladno, 30. - 31.10.2015
15.10.2015
Litoměřice - 3. 10. 2015
15.10.2015
Kutná Hora - 10. 10. 2015
23.3.2015
21. 3. 2015
18.1.2015
XVI.ročník - Memoriál Karla Řády - 17/1/2015
21.12.2014
20. 12. 2014 - Neratovice
9.12.2014
29-30.11.2014 Příbram
10.11.2014
8. 11. 2014 - Kralupy
19.10.2014
18. 10. 2014 Neratovice
9.10.2014
4. 10. 2014 - Středočeský pohár pro nejmladší žactvo – 4.kolo
10.7.2014
6. - 7. 6. 2014
10.7.2014
5. - 6. 7. 2014
30.5.2014
24. 5. 2014
30.5.2014
SOKOLOV 24. 5. 2014
12.5.2014
10. 5. 2014 (2. kolo)
23.3.2014
22. 3. 2014
11.2.2014
8. 2. 2014 Domažlice
18.11.2013
16. 11. Beroun, 2002 - 2003
2.12.2012
Český pohár 10ti letých - Sokolov Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva - Beroun
2.12.2012
Podzimní cena Neratovic v záchranářských disciplínách 2012
18.11.2012
info, výsledky a fotky z Nyburka