Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 IV.

Výsledky - Neratovický pohár ve sprintérském víceboji 2016 IV.


15 -- 100 m volný způsob - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:55,44 533
2. MIKO Dušan 2000 LoBe 00:56,35 508
3. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 00:56,55 502
4. TIKOVSKÝ Daniel 2001 USK 00:56,73 498
5. DVOŘÁK Jan 2000 USK 00:57,68 473
6. KAČEROVSKÝ Jakub 2001 USK 00:57,77 471
7. KUPKA Vojtěch 2001 USK 00:57,82 470
8. RENC Jakub 1999 MoP 00:57,92 468
9. HOFEREK Jan 1976 AšMB 00:58,15 462
10. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 00:58,41 456
11. LHOTKA Michal 2000 AšMB 00:58,45 455
12. PREISS Přemysl 1998 PKLo 00:58,48 454
13. BALÁK Lukáš 1994 PKLo 00:58,92 444
14. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:58,93 444
15. ZEMAN Filip 1999 LoBe 00:59,76 426
16. HÁJEK Václav 2000 USK 00:59,87 423
17. ČERNÝ Jan 1997 AšMB 01:00,08 419
18. HLADÍK Oldřich 2002 PKČL 01:00,22 416
19. ŠITERA Radek 1985 AšMB 01:00,45 411
20. BUCHA Jan 1987 AšMB 01:00,61 408
21. MATULA Michal 2000 VoSP 01:01,53 390
22. ČERNÝ Radek 1984 NePK 01:01,76 386
23. KOUBA Vít 2001 NePK 01:01,77 386
24. KÁRA Aleš 1998 SpHoř 01:02,31 376
25. RENC Matěj 2002 MoP 01:02,57 371
26. TRNKA Tobiáš 2000 LoBe 01:03,48 355
27. ROBENEK Christián 2001 SKPNy 01:04,10 345
28. DUBOVECKÝ Matouš 2001 SnVa 01:04,23 343
29. VOLECH Matěj 2002 BiJa 01:04,43 340
30. VEJTRUBA Jakub 2002 LoNy 01:05,47 324
31. LAJČUK Leonard 2000 LoBe 01:05,64 321
32. ŠKRABÁLEK Martin 1976 NePK 01:06,03 316
33. PALATA Jan 2001 LoBe 01:06,11 315
34. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 01:06,20 313
35. DRÁPALÍK Jakub 2003 BiJa 01:06,32 312
36. JETEL Jakub 2003 SKPNy 01:06,56 308
37. KVĚTOŇ Matěj 2001 NePK 01:07,37 297
38. HOLUB Martin 2000 USK 01:08,21 286
39. FIŠER Kryštof 2002 AšMB 01:08,34 285
40. BEDRNÍK Kryštof 2001 BiJa 01:08,39 284
41. VŮJTĚCH Jakub 2001 USK 01:09,55 270
42. KOŽELUH Adam 2003 SpHoř 01:09,82 267
43. ŠVÁSTA Filip 2002 AšMB 01:09,87 267
44. NELIBA Tadeáš 2003 LoBe 01:10,42 260
45. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 01:12,11 242
46. JAROŠ Jakub 2002 PKSČL 01:12,84 235
47. ŽÁK Matyáš 2003 MoP 01:13,33 231
48. VANĚK Viktor 2003 PKČL 01:13,91 225
49. HINGAR Lukáš 2003 LoNy 01:14,90 216
50. VAL´KO Marek 2004 NePK 01:14,98 216
51. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 01:15,52 211
52. FIŠER Šimon 2003 AšMB 01:15,88 208
53. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 01:16,35 204
54. NOVOTNÝ Šimon 2005 MoP 01:16,78 201
55. KAČEROVSKÝ Vojtěch 2005 USK 01:17,99 192
56. ANDĚL Lukáš 2004 PKSČL 01:18,29 190
57. NOSEK Jan 2004 SpHoř 01:19,12 184
58. ČERNÝ Jan 2002 LoNy 01:19,16 183
59. VAVŘINA Matěj 2005 MoP 01:22,94 160
60. NADEEV Ivan 2005 MoP 01:24,20 152
61. SYSEL Marek 2005 NePK 01:26,33 142
62. ŠIMŮNEK Filip 2003 NePK 01:29,85 126
63. LAFEK Ondřej 2005 NePK 01:32,92 114
64. DROZD Tobiáš 2006 MoP 01:39,99 91
65. ČIPERA Vojtěch 2007 POKr 01:51,46 66
66. VÁŇA Petr 2008 POKr 01:56,38 58
67. ŽALUDEK Martin 2008 NePK 02:00,02 53
68. BOGAR Vojtěch 2006 PKČL 02:01,21 51
69. SCHLESINGER Robert 2007 PKSČL 02:03,34 49
70. RYBKA Vojtěch 2007 NePK 02:10,10 42

16 -- 100 m volný způsob - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CHOCOVÁ Petra 1986 PKČL 00:57,72 691
2. MATOŠKOVÁ Kateřina 2001 SPKLi 01:00,50 600
3. TONDROVÁ Veronika 2002 AšMB 01:01,13 581
4. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 01:03,69 514
5. NABOICHENKO Daryna 2002 PKČL 01:04,33 499
6. KONŠELOVÁ Barbora 2000 LoNy 01:05,63 470
7. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 01:06,46 453
8. KOŘÍNKOVÁ Eliška 1999 SlLi 01:06,99 442
9. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 01:07,45 433
10. LANDSMANNOVÁ Eliška 2003 MoP 01:07,77 427
11. JURČÍKOVÁ Barbora 2002 SlLi 01:08,13 420
12. BERNÁTHOVÁ Alžběta 2001 POKr 01:08,31 417
13. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 01:08,42 415
14. JANEČKOVÁ Lucie 2001 BiJa 01:08,43 415
15. MUSILOVÁ Natálie 2003 PKČL 01:08,44 414
16. ERLEBACHOVÁ Kristýna 2002 PKČL 01:08,56 412
17. KOŘÍNKOVÁ Hana 2002 SlLi 01:08,72 409
18. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 01:09,26 400
19. MATOUŠKOVÁ Leontýna 2003 BiJa 01:09,42 397
20. TÁBORSKÁ Kristýna 2001 SKPNy 01:09,49 396
21. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 01:09,51 396
22. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 01:09,61 394
23. URBANOVÁ Anna 1998 SlLi 01:10,05 387
24. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 01:11,02 371
25. DĚDICOVÁ Lucie 2003 PKČL 01:11,13 369
26. ŠIMONOVÁ Alexandra 1998 SKPNy 01:11,69 361
27. KOLDOVÁ Adriana 2001 SnVa 01:12,54 348
28. SALEHOVÁ Linda 2003 PKČL 01:13,51 335
29. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 01:14,33 324
30. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 01:14,83 317
31. KUBÁTOVÁ Kateřina 2003 SpHoř 01:15,42 310
32. VOJTOVÁ Šárka 2004 SnVa 01:15,45 309
33. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 01:15,57 308
34. ŽMOLILOVÁ Veronika 2003 SKPNy 01:15,59 308
35. KOVÁŘOVÁ Anna 2001 PKSpR 01:15,72 306
36. PRŮCHOVÁ Kateřina 2002 USK 01:16,65 295
37. NĚMCOVÁ Ellen 2003 USK 01:17,23 289
38. LANGMAYEROVÁ Tereza 2004 MoP 01:18,43 276
39. VAŇKOVÁ Kateřina 2004 PKLo 01:18,72 273
40. VRÁTNÁ Štěpánka 2002 MoP 01:19,57 264
41. MATOUŠOVÁ Barbora 2003 SKPNy 01:20,05 259
42. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 01:20,11 259
43. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 01:20,31 257
44. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 01:21,25 248
45. WERNEROVÁ Klára 2005 SnVa 01:21,44 246
46. HRDINOVÁ Natálie 2005 NePK 01:24,14 223
47. AMAZOUZOVÁ Ema 2005 POKr 01:24,96 217
48. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 01:25,34 214
49. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 01:27,11 201
50. NGUYENOVÁ Natálie 2002 NePK 01:30,57 179
51. FERUSOVÁ Alexandra 2006 MoP 01:32,62 167
52. VACKOVÁ Veronika 2006 PKČL 01:32,74 167
53. ŠPAŇÁROVÁ Klára 2006 MoP 01:34,30 159
54. MALIVÁNKOVÁ Bára 2006 USK 01:36,59 148
55. PUMANNOVÁ Anna 2006 NePK 01:37,54 143
56. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 01:38,10 141
57. DOLEŽALOVÁ Tereza 2005 NePK 01:38,88 138
58. KOTTOVÁ Karolína 2008 NePK 01:44,76 116
59. KOHOUTOVÁ Barbora 2006 MoP 01:44,80 116
60. ŠINÁGLOVÁ Anna 2006 MoP 01:47,68 107
61. LIPENSKÁ Klára 2007 NePK 01:47,94 106
62. SCHLESINGEROVÁ Henrieta 2004 PKSČL 01:50,91 98
63. VOJNOVÁ Tereza 2007 NePK 01:52,93 93

17 -- 100 m znak - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. LUDVÍK Tomáš 1999 LoBe 00:59,12 568
2. MIKO Dušan 2000 LoBe 01:01,55 503
3. ZEMAN Filip 1999 LoBe 01:03,92 449
4. ČEŠKA Jakub 1998 PKČL 01:04,61 435
5. PODUŠKA Lukáš 1998 OLYMP 01:05,34 421
6. ŘEHÁK Jakub 1990 LoNy 01:05,43 419
7. FRAJT Lukáš 1997 SPKLi 01:05,51 417
8. DŘEVÍNEK Martin 1999 LoBe 01:05,60 416
9. KUPKA Vojtěch 2001 USK 01:05,72 413
10. LUDVÍK David 2002 LoBe 01:06,39 401
11. KOUBA Alois 1999 NePK 01:08,25 369
12. MACHÁČEK Samuel 2002 MoP 01:09,32 352
13. MATULA Michal 2000 VoSP 01:09,73 346
14. NOVÁK Pavel 2000 LoBe 01:11,18 325
15. NOVOTNÝ Matyáš 2001 MoP 01:11,53 321
16. JETEL Jakub 2003 SKPNy 01:11,98 315
17. BURSA Jakub 2003 BiJa 01:12,51 308
18. MÍKA Tomáš 2003 LoBe 01:14,82 280
19. LIZEC Jan 2003 SpHoř 01:14,91 279
20. ŽALUDEK Ondřej 2002 NePK 01:16,12 266
21. MOC Albert 2004 SlLi 01:19,01 238
22. ŠPAŇÁR Ondřej 2004 MoP 01:24,06 198
23. FIŠER Šimon 2003 AšMB 01:25,44 188
24. PAP Richard Sebastian 2007 HSE 01:26,09 184
25. NOSEK Jan 2004 SpHoř 01:26,96 179
26. HLAVÁČ Jiří 2003 POKr 01:30,83 157
27. NOVOTNÝ Robert 2004 MoP 01:32,33 149
28. MÜLLER Martin 2006 PKSČL 01:47,00 96
29. SOUKUP Josef 2006 PKSČL 02:23,42 40

18 -- 100 m znak - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. MATOŠKOVÁ Bára 2003 SPKLi 01:10,50 481
2. TUŽILOVÁ Markéta 2002 AšMB 01:10,93 473
3. PUŽMANOVÁ Tereza 2002 AšMB 01:13,69 421
4. TUŽILOVÁ Natálie 2005 AšMB 01:13,91 418
5. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 USK 01:14,98 400
6. TANCMANOVÁ Kateřina 2001 AšMB 01:15,80 387
7. SZITOVÁ Viktorie 2001 SKPNy 01:16,22 381
8. ČANAKY Kristýna 2003 AšMB 01:16,36 379
9. JIRMANOVÁ Vanesa 2001 MoP 01:16,40 378
10. PŮLPÁNOVÁ Alžběta 2001 MoP 01:18,32 351
11. TOPINKOVÁ Zuzana 2002 SPKLi 01:20,61 322
12. VÝMOLOVÁ Tereza 2003 AšMB 01:21,12 316
13. TVRDÁ Dominika 2002 SnVa 01:21,79 308
14. ŠMÍDOVÁ Kateřina 2002 PKSČL 01:25,84 267
15. VÁŇOVÁ Kateřina 2005 POKr 01:26,01 265
16. NEUBAUEROVÁ Nikol 2003 SnVa 01:26,32 262
17. KOTOUČOVÁ Barbora 2004 NePK 01:27,46 252
18. ŠULCOVÁ Emílie 2004 VoSP 01:29,60 235
19. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 01:29,88 232
20. SLAVÍČKOVÁ Bára 2001 PKSČL 01:30,76 226
21. HÁJKOVÁ Marie 2005 USK 01:34,76 198
22. KOTTOVÁ Viktorie 2004 NePK 01:36,37 189
23. PEKÁRKOVÁ Klára 2003 PKSČL 01:37,59 182
24. KOTÁLOVÁ Justýna 2005 POKr 01:40,06 169
25. PUMANNOVÁ Anna 2006 NePK 01:48,79 131
26. HEŘMÁNKOVÁ Veronika 2006 PKČL 01:53,65 115
27. CIBULOVÁ Johana 2007 NePK 02:00,45 97

Bodová statistika
Ženy Muži
Oddíl: Body: Oddíl: Body:
NePK. 20326 LoBe 30761
AšMB. 20166 NePK 22853
PKČL. 17695 MoP 19886
SKPNy. 14442 USK 19795
MoP. 13058 AšMB 18336
USK. 10936 PKČL 6884
POKr. 10444 SpHoř 6712
SPKLi. 9883 LoNy 5799
SlLi. 9206 BiJa 5511
SnVa. 8709 PKLo 5004
BiJa. 5908 OLYMP 4007
PKSČL. 5674 SPKLi 3745
LoNy. 4131 PKSČL 3642
Spsw. 3351 SKPNy 3313
VoSP. 2296 BKS 2928
SpHoř. 1732 VoSP 2794
BKS. 1691 POKr 2660
PKSpR. 1437 NepM 2058
LoBe. 1125 SnVa 1897
PKLo. 1022 SlLi 1480
SOPKo. 173 HSE 652
HSE. 0 PKSpR 0
NepM. 0 SOPKo 0
OLYMP. 0 Spsw 0
17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku
21.6.2016
19. 6. 2016 Středočeský pohár nejmladšího žactva
25.5.2016
17.ročník Mistrovství ČR mládeže VZS 2016
25.5.2016
Letní Krajský přebor Středočeského kraje dorostu a dospělých
11.4.2016
9. 4. 2016, Jarní cena města Mladá Boleslav VZS
11.4.2016
2. 4. 2016, Jablonec nad Nisou
30.11.2015
28.11.2015 - Neratovice
31.10.2015
17. 10. 2015, Neratovice
31.10.2015
24.10.2015 Mladá Boleslav + FOTO
31.10.2015
Kladno, 30. - 31.10.2015
15.10.2015
Litoměřice - 3. 10. 2015
15.10.2015
Kutná Hora - 10. 10. 2015
23.3.2015
21. 3. 2015
18.1.2015
XVI.ročník - Memoriál Karla Řády - 17/1/2015
21.12.2014
20. 12. 2014 - Neratovice
9.12.2014
29-30.11.2014 Příbram
10.11.2014
8. 11. 2014 - Kralupy
19.10.2014
18. 10. 2014 Neratovice
9.10.2014
4. 10. 2014 - Středočeský pohár pro nejmladší žactvo – 4.kolo
10.7.2014
6. - 7. 6. 2014
10.7.2014
5. - 6. 7. 2014
30.5.2014
24. 5. 2014
30.5.2014
SOKOLOV 24. 5. 2014
12.5.2014
10. 5. 2014 (2. kolo)
23.3.2014
22. 3. 2014
11.2.2014
8. 2. 2014 Domažlice
18.11.2013
16. 11. Beroun, 2002 - 2003
2.12.2012
Český pohár 10ti letých - Sokolov Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva - Beroun
2.12.2012
Podzimní cena Neratovic v záchranářských disciplínách 2012
18.11.2012
info, výsledky a fotky z Nyburka