Výsledky - Přebor Neratovického plaveckého klubu

Výsledky - Přebor Neratovického plaveckého klubu

Název: Přebor Neratovického Plaveckého Klubu
Pořadatel: Neratovický Plavecký Klub
Místo: Neratovice -- 25m.
Datum 12/15/2012
01 -- 50 m volný způsob - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:27,5 452
2. MÁCHA Martin 1993 nereg 00:27,9 433
3. HOSMAN Vladimír 1974 NePK 00:28,7 398
4. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:30,7 325
5. KOUBA Alois 1999 NePK 00:32,3 279
6. VOJNA Michal 1975 nereg 00:33,6 248
7. KOUBA Vít 2001 NePK 00:33,8 244
8. EDER Michal 1999 NePK 00:35,8 205
9. VÁŇA Tomáš 2000 NePK 00:36,2 198
10. POKORNÝ Martin 1965 nereg 00:36,3 197
11. CHLEBOUN Jakub 2001 NePK 00:36,4 195
12. DLABAČ Šimon 2001 NePK 00:37,5 179
13. ADÁMEK Jan 2000 POKr 00:40,6 141
14. VÁŇA Lukáš 2003 nereg 00:42,4 124
15. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:43,8 112
16. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:46,9 92
17. RYCHTAŘÍK Tobiáš 2003 POKr 00:53,5 62
18. URBAN Filip 2002 nereg 00:54,5 58
19. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 00:59,0 46

02 -- 50 m volný způsob - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:30,4 481
1. HORŇÁKOVÁ Linda 1986 NePK 00:30,4 481
3. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:31,2 445
4. FRANKOVÁ Martina 1993 NePK 00:31,4 436
5. KUTÍLKOVÁ Kateřina 1988 NePK 00:31,5 432
6. BERKOVÁ Kateřina 1999 POKr 00:31,8 420
7. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:33,3 366
8. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 NePK 00:33,8 350
9. ŠESTÁKOVÁ Kateřina 1999 NePK 00:34,6 326
10. VLASÁKOVÁ Petra 2001 NePK 00:34,9 318
11. SVOBODOVÁ Michaela 2001 POKr 00:35,2 310
12. ŠESTÁKOVÁ Veronika 1997 NePK 00:35,9 292
13. TRNOVSKÁ Tereza 2001 NePK 00:39,5 219
14. HONZÁTKOVÁ Eliška 2001 NePK 00:41,1 195
15. TREMLOVÁ Simona 2000 NePK 00:41,7 187
16. JEDLIČKOVÁ Tereza 2002 NePK 00:42,1 181
17. KOMEŠTÍKOVÁ Karolína 2000 NePK 00:42,6 175
18. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:42,7 174
19. HOSMANOVÁ Kateřina 2003 NePK 00:44,6 153
20. ŠTOČKOVÁ Tereza 2000 NePK 00:46,0 139
21. BERKOVÁ Barbora 2004 POKr 00:47,3 128
22. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 00:50,8 103
23. VÁŃOVÁ Kateřina 2005 POKr 00:52,3 95
24. ŠKOLÁKOVÁ Barbora 2000 nereg 00:57,0 73
25. NGUYENOVÁ Natálie 2002 nereg 01:03,7 53

03 -- 50 m motýlek - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CABADAJ Jan 1994 NePK 00:28,8 496
2. ŠKANTA Pavel 1983 NePK 00:30,2 430
3. FRANEK Martin 1967 NePK 00:33,4 318
4. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:36,6 242
5. LHOTKA Michal 2000 NePK 00:36,9 236

04 -- 50 m motýlek - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:34,8 396
2. LHOTKOVÁ Lenka 1976 NePK 00:42,5 218
3. URBANOVÁ Marie- anna 2001 NePK 00:47,0 161
4. MOSTKOVÁ Viktorie 2004 POKr 00:49,4 139

05 -- 100 m polohový závod - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. ČERNÝ Radek 1984 NePK 01:07,7 460
2. CABADAJ Jan 1994 NePK 01:09,1 432
3. ŠKANTA Pavel 1983 NePK 01:11,3 394
4. MÁCHA Martin 1993 nereg 01:12,7 371
5. FRANEK Ondřej 1991 NePK 01:14,9 340
6. HOSMAN Vladimír 1974 NePK 01:15,8 328
7. LHOTKA Michal 2000 NePK 01:20,3 276
8. FRANEK Martin 1967 NePK 01:20,8 271
9. SVOBODA Jan 2000 NePK 01:21,3 266
10. KOUBA Vít 2001 NePK 01:23,2 248
11. KOUBA Alois 1999 NePK 01:29,1 202
12. VÁŇA Tomáš 2000 NePK 01:32,4 181
13. CHLEBOUN Jakub 2001 NePK 01:37,2 156
14. DLABAČ Šimon 2001 NePK 01:37,3 155
15. EDER Michal 1999 NePK 01:44,6 125
16. ADÁMEK Jan 2000 POKr 01:50,6 106
17. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 01:58,9 85
18. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 02:03,4 76

06 -- 100 m polohový závod - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 01:16,8 471
2. HORŇÁKOVÁ Linda 1986 NePK 01:16,9 470
3. BERKOVÁ Kateřina 1999 POKr 01:19,8 420
4. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 01:21,5 394
5. FRANKOVÁ Martina 1993 NePK 01:21,8 390
6. KUTÍLKOVÁ Kateřina 1988 NePK 01:22,5 380
7. ŠESTÁKOVÁ Veronika 1997 NePK 01:25,4 343
8. ŠESTÁKOVÁ Kateřina 1999 NePK 01:28,5 308
9. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 NePK 01:29,8 295
10. VLASÁKOVÁ Petra 2001 NePK 01:31,3 281
11. SVOBODOVÁ Michaela 2001 POKr 01:35,2 248
12. URBANOVÁ Marie- anna 2001 NePK 01:40,0 214
13. TRNOVSKÁ Tereza 2001 NePK 01:41,3 206
14. TREMLOVÁ Simona 2000 NePK 01:43,8 191
15. HONZÁTKOVÁ Eliška 2001 NePK 01:47,2 174
16. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 01:49,0 165
17. HOSMANOVÁ Kateřina 2003 NePK 01:55,0 141
18. KOMEŠTÍKOVÁ Karolína 2000 NePK 01:57,4 132

07 -- 50 m znak - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. CABADAJ Jan 1994 NePK 00:33,5 344
2. ŠKANTA Pavel 1983 NePK 00:33,6 341
3. FRANEK Ondřej 1991 NePK 00:36,5 266
4. SVOBODA Jan 2000 NePK 00:38,3 230
5. KOUBA Alois 1999 NePK 00:39,0 218
6. EDER Michal 1999 NePK 00:46,3 131
7. SOBĚSLAVSKÝ David 2002 NePK 00:50,9 98

08 -- 50 m znak - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. BERKOVÁ Kateřina 1999 POKr 00:35,1 447
2. SVOBODOVÁ Michaela 2001 POKr 00:43,3 238
3. MOSTKOVÁ Viktorie 2004 POKr 00:47,7 178
4. URBANOVÁ Marie- anna 2001 NePK 00:48,2 173
5. TRNOVSKÁ Tereza 2001 NePK 00:48,7 167

09 -- 50 m prsa - muži
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. ČERNÝ Radek 1984 NePK 00:32,9 527
2. FRANEK Martin 1967 NePK 00:38,0 342
3. LHOTKA Michal 2000 NePK 00:42,3 248
4. POKORNÝ Martin 1965 nereg 00:42,4 246
5. KOUBA Vít 2001 NePK 00:45,1 205
6. VOJNA Michal 1975 nereg 00:45,4 201
7. VÁŇA Tomáš 2000 NePK 00:47,6 174
8. CHLEBOUN Jakub 2001 NePK 00:49,7 153
9. ADÁMEK Jan 2000 POKr 00:51,2 140
10. VÁŇA Lukáš 2003 nereg 00:57,0 102
11. RYCHTAŘÍK Tobiáš 2003 POKr 00:57,4 100
12. DLABAČ Šimon 2001 NePK 00:57,7 98
13. SOBOTKA Tomáš 2001 NePK 00:58,7 93
14. URBAN Filip 2002 nereg 01:02,5 77
14. OBDRŽAL Jaroslav 2003 NePK 01:02,5 77

10 -- 50 m prsa - ženy
Poř.: Příjmení: Jméno: RN: Oddíl: Čas: Body:
1. BLÁHOVÁ Jana 1978 NePK 00:38,3 484
2. VESELÁ Kristýna 2000 NePK 00:40,8 401
2. POKORNÁ Pavlína 2000 NePK 00:40,8 401
4. KUTÍLKOVÁ Kateřina 1988 NePK 00:41,7 375
5. FRANKOVÁ Martina 1993 NePK 00:42,1 365
6. ŠESTÁKOVÁ Veronika 1997 NePK 00:42,8 347
7. VLASÁKOVÁ Petra 2001 NePK 00:43,2 338
8. KOŘÍNKOVÁ Viktorie 2002 NePK 00:44,2 315
9. LIPENSKÁ Pavla 1981 NePK 00:44,4 311
10. ŠESTÁKOVÁ Kateřina 1999 NePK 00:46,0 280
11. LHOTKOVÁ Lenka 1976 NePK 00:48,4 240
12. HONZÁTKOVÁ Eliška 2001 NePK 00:49,1 230
13. NAJMONOVÁ Ráchel 2003 NePK 00:51,7 197
14. TREMLOVÁ Simona 2000 NePK 00:53,1 182
15. JEDLIČKOVÁ Tereza 2002 NePK 00:53,6 177
16. KOMEŠTÍKOVÁ Karolína 2000 NePK 00:55,6 159
17. NGUYENOVÁ Natálie 2002 nereg 00:58,3 138
18. VÁŃOVÁ Kateřina 2005 POKr 01:00,1 126
19. HOSMANOVÁ Kateřina 2003 NePK 01:00,9 121
20. ČIPEROVÁ Alžběta 2004 POKr 01:01,5 117
21. BERKOVÁ Barbora 2004 POKr 01:01,7 116
22. ŠKOLÁKOVÁ Barbora 2000 nereg 01:03,1 109
23. ŠTOČKOVÁ Tereza 2000 NePK 01:05,4 98

Bodová statistika
Ženy Muži
Oddíl: Body: Oddíl: Body:
NePK. 16041 NePK 11987
POKr. 3085 nereg 2057
nereg. 373 POKr 549
17.10.2016
13. 10. 2016 - Neratovice
17.10.2016
9-10. 10. 2016 - Nový Jičín
17.10.2016
1. 10. 2016 - Kolín
17.10.2016
24. 9. 2016 - Neratovice
21.6.2016
výsledky v v detailu článku
21.6.2016
19. 6. 2016 Středočeský pohár nejmladšího žactva
25.5.2016
17.ročník Mistrovství ČR mládeže VZS 2016
25.5.2016
Letní Krajský přebor Středočeského kraje dorostu a dospělých
11.4.2016
9. 4. 2016, Jarní cena města Mladá Boleslav VZS
11.4.2016
2. 4. 2016, Jablonec nad Nisou
30.11.2015
28.11.2015 - Neratovice
31.10.2015
17. 10. 2015, Neratovice
31.10.2015
24.10.2015 Mladá Boleslav + FOTO
31.10.2015
Kladno, 30. - 31.10.2015
15.10.2015
Litoměřice - 3. 10. 2015
15.10.2015
Kutná Hora - 10. 10. 2015
23.3.2015
21. 3. 2015
18.1.2015
XVI.ročník - Memoriál Karla Řády - 17/1/2015
21.12.2014
20. 12. 2014 - Neratovice
9.12.2014
29-30.11.2014 Příbram
10.11.2014
8. 11. 2014 - Kralupy
19.10.2014
18. 10. 2014 Neratovice
9.10.2014
4. 10. 2014 - Středočeský pohár pro nejmladší žactvo – 4.kolo
10.7.2014
6. - 7. 6. 2014
10.7.2014
5. - 6. 7. 2014
30.5.2014
24. 5. 2014
30.5.2014
SOKOLOV 24. 5. 2014
12.5.2014
10. 5. 2014 (2. kolo)
23.3.2014
22. 3. 2014
11.2.2014
8. 2. 2014 Domažlice
18.11.2013
16. 11. Beroun, 2002 - 2003
2.12.2012
Český pohár 10ti letých - Sokolov Zimní pohár ČR jedenáctiletého žactva - Beroun
2.12.2012
Podzimní cena Neratovic v záchranářských disciplínách 2012
18.11.2012
info, výsledky a fotky z Nyburka